HarbourFront Centre
Batam Centre
Ferris a Batam
Bitllet obert??

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Bitllet obert?

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Dades del viatge
Anada
Trajecte de tornada

Ferri HarbourFront Centre a Batam Centre

La ruta de ferri HarbourFront Centre Batam Centre connecta Singapur amb Batam i és operada actualment per 3 companyies de ferri. Sindo Ferry opera travessies fins a 10 vegades per dia, Batam Fast Ferry 11 vegades per dia & el servei Majestic Fast Ferry està disponible fins a 12 vegades per dia.

Hi ha un total de 33 travessies disponibles al dia en la travessia HarbourFront Centre Batam Centre entre Singapur i Batam i, amb ofertes de 3 companyies de ferri, és millor comparar-les totes per assegurar-te de trobar el millor preu en les dates en què vols viatjar.

Per a més informació, visita la nostra pàgina de Ferris de Singapur a Batam.
Per què utilitzar Direct Ferries?
category
Ferris des de 4412 rutes i 901 ports arreu del món
category
Més de 2,5 milions de clients confien en nosaltres
category
Reservem més de 1,2 milions de travessies / any
category
Comparem fins a 1 milió de preus per als nostres clients cada dia

Preguntes més populars

  • Quant dura el ferri de HarbourFront Centre a Batam Centre?

    El temps de travessa del ferri des de HarbourFront Centre a Batam Centre és aproximadament 1h 06m. La durada de la travessa pot variar d'una temporada a una altra, per la qual cosa us aconsellem fer una comprovació en directe.
  • Quant costa el ferri de HarbourFront Centre a Batam Centre?

    El preu del ferri HarbourFront Centre a Batam Centre pot variar segons la temporada. El preu mitjà d'un ferri de HarbourFront Centre a Batam Centre és 165 €. Preu sense incloure les despeses de reserva.
  • Quines companyies de ferri operen entre HarbourFront Centre i Batam Centre?

    Hi ha 3 operadors de ferris populars per a HarbourFront Centre a Batam Centre. Aquests són
    • Sindo Ferry
    • Batam Fast Ferry
    • Majestic Fast Ferry
  • Com puc reservar bitllets de ferri de HarbourFront Centre a Batam Centre?

    Reserva ferris de HarbourFront Centre a Batam Centre a través del nostre cercador d'ofertes i consulta la nostra pàgina d'ofertes per veure les últimes ofertes de ferris.
  • Es pot viatjar com a passatger a peu al ferri de HarbourFront Centre a Batam Centre?

    Sí, podeu viatjar com a passatger a peu de HarbourFront Centre a Batam Centre amb
    • Sindo Ferry
    • Batam Fast Ferry
    • Majestic Fast Ferry
  • Pots agafar el teu cotxe amb el ferri de HarbourFront Centre a Batam Centre?

    No, només els passatgers a peu poden viatjar al ferri.
  • Es poden portar mascotes al ferri de HarbourFront Centre a Batam Centre?

    No, no s'admeten mascotes a bord.
  • Quina és la distància entre HarbourFront Centre i Batam Centre?

    La distància entre HarbourFront Centre i Batam Centre és d'aproximadament 14 milles nàutiques.

HarbourFront Centre a Batam Centre Horaris de ferri

Horaris de ferri entre 26/02/2024 i 3/3/2024


Naviliera Horari de sortida Hora d'arribada Durada Sailing Days
Batam Fast Ferry 07:40 08:50 1 hora 10 minuts Cada dia
Sindo Ferry 08:00 09:00 1 hora Cada dia
Majestic Fast Ferry 08:10 09:20 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 08:40 09:50 1 hora 10 minuts Cada dia
Majestic Fast Ferry 08:50 10:00 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 09:00 10:00 1 hora Cada dia
Batam Fast Ferry 09:30 10:40 1 hora 10 minuts Cada dia
Majestic Fast Ferry 09:50 11:00 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 10:20 11:20 1 hora Cada dia
Majestic Fast Ferry 10:40 11:50 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 10:50 12:00 1 hora 10 minuts Cada dia
Batam Fast Ferry 11:35 12:45 1 hora 10 minuts Dc
Majestic Fast Ferry 11:45 12:55 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 12:00 13:00 1 hora Cada dia
Majestic Fast Ferry 12:20 13:30 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 12:30 13:40 1 hora 10 minuts Cada dia
Sindo Ferry 13:20 14:20 1 hora Cada dia
Majestic Fast Ferry 13:50 15:00 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 14:20 15:30 1 hora 10 minuts Cada dia
Majestic Fast Ferry 14:40 15:50 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 14:50 15:50 1 hora Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Majestic Fast Ferry 15:20 16:30 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 15:30 16:40 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 16:10 17:10 1 hora Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Majestic Fast Ferry 16:20 17:30 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 16:50 18:00 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Majestic Fast Ferry 17:10 18:20 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 17:20 18:20 1 hora Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Majestic Fast Ferry 17:50 19:00 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 18:00 19:10 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 18:30 19:30 1 hora Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Majestic Fast Ferry 18:50 20:00 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 19:10 20:20 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Majestic Fast Ferry 19:20 20:30 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 19:40 20:40 1 hora Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Majestic Fast Ferry 20:10 21:20 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 20:20 21:30 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 20:45 21:45 1 hora Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Majestic Fast Ferry 21:20 22:30 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Batam Fast Ferry 21:40 22:50 1 hora 10 minuts Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol
Sindo Ferry 21:50 22:50 1 hora Dl, Dc, dj, dv, ds, Sol

Atenció al client

Visiteu la nostra pàgina d'atenció al client per trobar informació útil sobre viatjar en ferri, les nostres preguntes freqüents i com contactar amb nosaltres per obtenir ajuda amb la vostra reserva