Koh Phangan
Donsak
Ferris a Tailàndia
Bitllet obert??

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Bitllet obert?

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Dades del viatge
Anada
Trajecte de tornada

Ferri Koh Phangan a Donsak

La ruta de ferri Koh Phangan Donsak connecta Illa Koh Phangan amb Tailàndia. Actualment només hi ha 1 companyia que opera aquest servei de ferri, Lomprayah High Speed Ferries. La travessia opera fins a 13 vegades cada setmana i triga des de 1 hora 30 minuts.

La durada i freqüència de les travessies Koh Phangan Donsak pot variar segons l'estació de l'any, així que recomanem que comprovis la informació més actualitzada.

Per a més informació, visita la nostra pàgina de Ferris de Illa Koh Phangan a Tailàndia.
Per què utilitzar Direct Ferries?
category
Ferris des de 4412 rutes i 901 ports arreu del món
category
Més de 2,5 milions de clients confien en nosaltres
category
Reservem més de 1,2 milions de travessies / any
category
Comparem fins a 1 milió de preus per als nostres clients cada dia

Preguntes més populars

Quant dura el ferri de Koh Phangan a Donsak?

El temps de travessa del ferri des de Koh Phangan a Donsak és aproximadament 1h 30m. La durada de la travessa pot variar d'una temporada a una altra, per la qual cosa us aconsellem fer una comprovació en directe.

Quant costa el ferri de Koh Phangan a Donsak?

El preu del ferri Koh Phangan a Donsak pot variar segons la temporada. El preu mitjà d'un ferri de Koh Phangan a Donsak és 38 €. Preu sense incloure les despeses de reserva.

Quines companyies de ferri operen entre Koh Phangan i Donsak?

hi ha 1 operador de ferri per a Koh Phangan a Donsak i aquest és
  • Lomprayah High Speed Ferries

Com puc reservar bitllets de ferri de Koh Phangan a Donsak?

Reserva ferris de Koh Phangan a Donsak a través del nostre cercador d'ofertes i consulta la nostra pàgina d'ofertes per veure les últimes ofertes de ferris.

Es pot viatjar com a passatger a peu al ferri de Koh Phangan a Donsak?

Sí, podeu viatjar com a passatger a peu de Koh Phangan a Donsak amb
  • Lomprayah High Speed Ferries

Pots agafar el teu cotxe amb el ferri de Koh Phangan a Donsak?

No, només els passatgers a peu poden viatjar al ferri.

Es poden portar mascotes al ferri de Koh Phangan a Donsak?

No, no s'admeten mascotes a bord.

Quina és la distància entre Koh Phangan i Donsak?

La distància entre Koh Phangan i Donsak és d'aproximadament 18 milles nàutiques.

Koh Phangan a Donsak Horaris de ferri

Horaris de ferri entre 15/07/2024 i 21/7/2024


Naviliera Horari de sortida Hora d'arribada Durada Sailing Days
Lomprayah High Speed Ferries 08:00 09:30 1 hora 30 minuts Cada dia
Lomprayah High Speed Ferries 11:00 12:45 1 hora 45 minuts Cada dia

Atenció al client

Visiteu la nostra pàgina d'atenció al client per trobar informació útil sobre viatjar en ferri, les nostres preguntes freqüents i com contactar amb nosaltres per obtenir ajuda amb la vostra reserva