Koh Phi Phi
Phuket
Ferris a Illa de Phuket
Bitllet obert??

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Bitllet obert?

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Dades del viatge
Anada
Trajecte de tornada

Ferri Koh Phi Phi a Phuket

La ruta de ferri Koh Phi Phi Phuket connecta Illa Phi Phi amb Illa de Phuket i és operada actualment per 6 companyies de ferri. Bundhaya Speed Boat opera travessies fins a 14 vegades per setmana, Phi Phi Cruiser 14 vegades per setmana, Andaman Wave Master 5 vegades per dia, Tigerline Ferry 6 vegades per dia, Satun Pakbara Speed Boat Club 14 vegades per setmana & el servei Chaokoh Ferry està disponible fins a 14 vegades per setmana.

Hi ha un total de 19 travessies disponibles al dia en la travessia Koh Phi Phi Phuket entre Illa Phi Phi i Illa de Phuket i, amb ofertes de 6 companyies de ferri, és millor comparar-les totes per assegurar-te de trobar el millor preu en les dates en què vols viatjar.

Per a més informació, visita la nostra pàgina de Ferris de Illa Phi Phi a Illa de Phuket.
Per què utilitzar Direct Ferries?
category
Ferris des de 4412 rutes i 901 ports arreu del món
category
Més de 2,5 milions de clients confien en nosaltres
category
Reservem més de 1,2 milions de travessies / any
category
Comparem fins a 1 milió de preus per als nostres clients cada dia

Preguntes més populars

Quant dura el ferri de Koh Phi Phi a Phuket?

El temps de travessa del ferri des de Koh Phi Phi a Phuket és aproximadament 1h 19m. La durada de la travessa pot variar d'una temporada a una altra, per la qual cosa us aconsellem fer una comprovació en directe.

Quant costa el ferri de Koh Phi Phi a Phuket?

El preu del ferri Koh Phi Phi a Phuket pot variar segons la temporada. El preu mitjà d'un ferri de Koh Phi Phi a Phuket és 48 €. Preu sense incloure les despeses de reserva.

Quines companyies de ferri operen entre Koh Phi Phi i Phuket?

Hi ha 6 operadors de ferris populars per a Koh Phi Phi a Phuket. Aquests són
  • Bundhaya Speed Boat
  • Phi Phi Cruiser
  • Andaman Wave Master
  • Tigerline Ferry
  • Satun Pakbara Speed Boat Club
  • Chaokoh Ferry

Com puc reservar bitllets de ferri de Koh Phi Phi a Phuket?

Reserva ferris de Koh Phi Phi a Phuket a través del nostre cercador d'ofertes i consulta la nostra pàgina d'ofertes per veure les últimes ofertes de ferris.

Es pot viatjar com a passatger a peu al ferri de Koh Phi Phi a Phuket?

Sí, podeu viatjar com a passatger a peu de Koh Phi Phi a Phuket amb
  • Bundhaya Speed Boat
  • Phi Phi Cruiser
  • Andaman Wave Master
  • Tigerline Ferry
  • Satun Pakbara Speed Boat Club
  • Chaokoh Ferry

Pots agafar el teu cotxe amb el ferri de Koh Phi Phi a Phuket?

No, només els passatgers a peu poden viatjar al ferri.

Es poden portar mascotes al ferri de Koh Phi Phi a Phuket?

S'admeten animals de companyia al ferri. És possible que necessiteu un passaport per a mascotes i altres documents per endur-vos el vostre millor amic pelut. Consulteu totes les regulacions governamentals i la informació sobre viatges sobre viatges amb mascotes. Actualment podeu portar mascotes a bord
  • Phi Phi Cruiser

Quina és la distància entre Koh Phi Phi i Phuket?

La distància entre Koh Phi Phi i Phuket és d'aproximadament 21 milles nàutiques.

Koh Phi Phi a Phuket Horaris de ferri

Horaris de ferri entre 10/06/2024 i 16/6/2024


Naviliera Horari de sortida Hora d'arribada Durada Sailing Days
Andaman Wave Master 09:00 10:00 1 hora Cada dia
Tigerline Ferry 09:00 11:00 2 hores Cada dia
Phi Phi Cruiser 09:00 11:00 2 hores Cada dia
Chaokoh Ferry 09:00 11:00 2 hores Cada dia
Satun Pakbara Speed Boat Club 09:30 10:30 1 hora Cada dia
Tigerline Ferry 10:00 11:00 1 hora Cada dia
Andaman Wave Master 11:00 13:00 2 hores Cada dia
Andaman Wave Master 11:01 12:00 59 minuts Cada dia
Tigerline Ferry 13:00 14:00 1 hora Cada dia
Satun Pakbara Speed Boat Club 13:30 14:30 1 hora Cada dia
Bundhaya Speed Boat 13:30 14:30 1 hora Cada dia
Tigerline Ferry 14:00 15:00 1 hora Cada dia
Andaman Wave Master 14:30 16:30 2 hores Cada dia
Phi Phi Cruiser 14:30 16:30 2 hores Cada dia
Andaman Wave Master 14:31 15:30 59 minuts Cada dia
Tigerline Ferry 15:00 16:00 1 hora Cada dia
Chaokoh Ferry 15:00 17:00 2 hores Cada dia
Tigerline Ferry 15:30 16:30 1 hora Cada dia
Bundhaya Speed Boat 16:00 17:00 1 hora Cada dia

Atenció al client

Visiteu la nostra pàgina d'atenció al client per trobar informació útil sobre viatjar en ferri, les nostres preguntes freqüents i com contactar amb nosaltres per obtenir ajuda amb la vostra reserva