Maiori
Minori
Ferris a Itàlia
Bitllet obert??

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Bitllet obert?

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Dades del viatge
Anada
Trajecte de tornada

Ferri Maiori a Minori

La ruta de ferri Maiori Minori connecta Itàlia amb Itàlia i és operada actualment per 2 companyies de ferri. El servei Travelmar opera fins a 8 vegades al dia amb una durada de travessia d'al voltant de 5 minuts mentres el servei Grassi Junior opera fins a 7 vegades a la setmana amb una durada des de 10 minuts.

S'ofereix un total de 63 travessies al setmana a la ruta Maiori Minori, entre Itàlia i Itàlia. Compara-les ara i troba el millor preu per a les dates en què vols viatjar.

Per què utilitzar Direct Ferries?
category
Ferris des de 4412 rutes i 901 ports arreu del món
category
Més de 2,5 milions de clients confien en nosaltres
category
Reservem més de 1,2 milions de travessies / any
category
Comparem fins a 1 milió de preus per als nostres clients cada dia

Preguntes més populars

Quant dura el ferri de Maiori a Minori?

El temps de travessa del ferri des de Maiori a Minori és aproximadament 07m. La durada de la travessa pot variar d'una temporada a una altra, per la qual cosa us aconsellem fer una comprovació en directe.

Quant costa el ferri de Maiori a Minori?

El preu del ferri Maiori a Minori pot variar segons la temporada. El preu mitjà d'un ferri de Maiori a Minori és 13 €. Preu sense incloure les despeses de reserva.

Quines companyies de ferri operen entre Maiori i Minori?

Hi ha 2 operadors de ferris populars per a Maiori a Minori. Aquests són
  • Travelmar
  • Grassi Junior

Com puc reservar bitllets de ferri de Maiori a Minori?

Reserva ferris de Maiori a Minori a través del nostre cercador d'ofertes i consulta la nostra pàgina d'ofertes per veure les últimes ofertes de ferris.

Maiori a Minori Horaris de ferri

Horaris de ferri entre 20/05/2024 i 26/5/2024


Naviliera Horari de sortida Hora d'arribada Durada Sailing Days
Travelmar 08:25 08:30 5 minuts Cada dia
Travelmar 09:45 09:50 5 minuts Cada dia
Grassi Junior 10:35 10:45 10 minuts Cada dia
Travelmar 10:50 10:55 5 minuts Cada dia
Travelmar 11:45 11:55 10 minuts Cada dia
Travelmar 13:40 13:45 5 minuts Cada dia
Travelmar 15:45 15:50 5 minuts Cada dia
Travelmar 17:20 17:25 5 minuts Cada dia
Travelmar 18:40 18:45 5 minuts Cada dia

Atenció al client

Visiteu la nostra pàgina d'atenció al client per trobar informació útil sobre viatjar en ferri, les nostres preguntes freqüents i com contactar amb nosaltres per obtenir ajuda amb la vostra reserva