Moll Merang
Redang Island
Ferris a Malàisia
Bitllet obert??

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Bitllet obert?

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Dades del viatge
Anada
Trajecte de tornada

Ferri Moll Merang a Redang Island

La ruta de ferri Moll Merang Redang Island connecta Malàisia amb Malàisia i és operada actualment per 2 companyies de ferri. El servei Al Ameen Boat Services opera fins a 4 vegades al dia amb una durada de travessia d'al voltant de 45 minuts mentres el servei Vigourmarine opera fins a 5 vegades al dia amb una durada des de 45 minuts.

S'ofereix un total de 63 travessies al setmana a la ruta Moll Merang Redang Island, entre Malàisia i Malàisia. Compara-les ara i troba el millor preu per a les dates en què vols viatjar.

Per què utilitzar Direct Ferries?
category
Ferris des de 4412 rutes i 901 ports arreu del món
category
Més de 2,5 milions de clients confien en nosaltres
category
Reservem més de 1,2 milions de travessies / any
category
Comparem fins a 1 milió de preus per als nostres clients cada dia

Preguntes més populars

Quant dura el ferri de Moll Merang a Redang Island?

El temps de travessa del ferri des de Moll Merang a Redang Island és aproximadament 45m. La durada de la travessa pot variar d'una temporada a una altra, per la qual cosa us aconsellem fer una comprovació en directe.

Quant costa el ferri de Moll Merang a Redang Island?

El preu del ferri Moll Merang a Redang Island pot variar segons la temporada. El preu mitjà d'un ferri de Moll Merang a Redang Island és 56 €. Preu sense incloure les despeses de reserva.

Quines companyies de ferri operen entre Moll Merang i Redang Island?

Hi ha 2 operadors de ferris populars per a Moll Merang a Redang Island. Aquests són
  • Al Ameen Boat Services
  • Vigourmarine

Com puc reservar bitllets de ferri de Moll Merang a Redang Island?

Reserva ferris de Moll Merang a Redang Island a través del nostre cercador d'ofertes i consulta la nostra pàgina d'ofertes per veure les últimes ofertes de ferris.

Quina és la distància entre Moll Merang i Redang Island?

La distància entre Moll Merang i Redang Island és d'aproximadament 4 milles nàutiques.

Moll Merang a Redang Island Horaris de ferri

Horaris de ferri entre 10/06/2024 i 16/6/2024


Naviliera Horari de sortida Hora d'arribada Durada Sailing Days
Vigourmarine 08:00 08:45 45 minuts Cada dia
Vigourmarine 09:30 10:15 45 minuts Cada dia
Vigourmarine 10:30 11:15 45 minuts Cada dia
Vigourmarine 13:00 13:45 45 minuts Cada dia
Vigourmarine 15:00 15:45 45 minuts Cada dia

Atenció al client

Visiteu la nostra pàgina d'atenció al client per trobar informació útil sobre viatjar en ferri, les nostres preguntes freqüents i com contactar amb nosaltres per obtenir ajuda amb la vostra reserva