Nusa Penida
Sanur
Ferris a Bali
Bitllet obert??

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Bitllet obert?

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Dades del viatge
Anada
Trajecte de tornada

Ferri Nusa Penida a Sanur

La ruta de ferri Nusa Penida Sanur connecta Indonèsia amb Bali i és operada actualment per 6 companyies de ferri. Marlin Fast Boat opera travessies fins a 7 vegades per dia, Sugriwa Express 3 vegades per dia, S'gening Fast Boat 14 vegades per setmana, Starfish Fast Cruise 7 vegades per setmana, The Tanis Fast Cruise 14 vegades per setmana & el servei Arjuna Fast Cruise està disponible fins a 14 vegades per setmana.

Hi ha un total de 17 travessies disponibles al dia en la travessia Nusa Penida Sanur entre Indonèsia i Bali i, amb ofertes de 6 companyies de ferri, és millor comparar-les totes per assegurar-te de trobar el millor preu en les dates en què vols viatjar.

Per a més informació, visita la nostra pàgina de Ferris de Indonèsia a Bali.
Per què utilitzar Direct Ferries?
category
Ferris des de 4412 rutes i 901 ports arreu del món
category
Més de 2,5 milions de clients confien en nosaltres
category
Reservem més de 1,2 milions de travessies / any
category
Comparem fins a 1 milió de preus per als nostres clients cada dia

Preguntes més populars

Quant dura el ferri de Nusa Penida a Sanur?

El temps de travessa del ferri des de Nusa Penida a Sanur és aproximadament 44m. La durada de la travessa pot variar d'una temporada a una altra, per la qual cosa us aconsellem fer una comprovació en directe.

Quant costa el ferri de Nusa Penida a Sanur?

El preu del ferri Nusa Penida a Sanur pot variar segons la temporada. El preu mitjà d'un ferri de Nusa Penida a Sanur és 38 €. Preu sense incloure les despeses de reserva.

Quines companyies de ferri operen entre Nusa Penida i Sanur?

Hi ha 6 operadors de ferris populars per a Nusa Penida a Sanur. Aquests són
  • Marlin Fast Boat
  • Sugriwa Express
  • S'gening Fast Boat
  • Starfish Fast Cruise
  • The Tanis Fast Cruise
  • Arjuna Fast Cruise

Com puc reservar bitllets de ferri de Nusa Penida a Sanur?

Reserva ferris de Nusa Penida a Sanur a través del nostre cercador d'ofertes i consulta la nostra pàgina d'ofertes per veure les últimes ofertes de ferris.

Quina és la distància entre Nusa Penida i Sanur?

La distància entre Nusa Penida i Sanur és d'aproximadament 13 milles nàutiques.

Nusa Penida a Sanur Horaris de ferri

Horaris de ferri entre 20/05/2024 i 26/5/2024


Naviliera Horari de sortida Hora d'arribada Durada Sailing Days
Sugriwa Express 09:30 10:15 45 minuts Cada dia
The Tanis Fast Cruise 10:00 10:30 30 minuts Cada dia
Arjuna Fast Cruise 10:30 11:30 1 hora Cada dia
Sugriwa Express 13:30 14:15 45 minuts Cada dia
The Tanis Fast Cruise 16:30 17:00 30 minuts Cada dia
Starfish Fast Cruise 16:30 17:10 40 minuts Cada dia
Sugriwa Express 16:30 17:15 45 minuts Cada dia
Arjuna Fast Cruise 16:30 17:30 1 hora Cada dia

Atenció al client

Visiteu la nostra pàgina d'atenció al client per trobar informació útil sobre viatjar en ferri, les nostres preguntes freqüents i com contactar amb nosaltres per obtenir ajuda amb la vostra reserva