Sanur
Nusa Lembongan
Ferris a Indonèsia
Bitllet obert??

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Bitllet obert?

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Dades del viatge
Anada
Trajecte de tornada

Ferri Sanur a Nusa Lembongan

La ruta de ferri Sanur Nusa Lembongan connecta Bali amb Indonèsia i és operada actualment per 3 companyies de ferri. Marlin Fast Boat opera travessies fins a 14 vegades per setmana, The Tanis Fast Cruise 5 vegades per dia & el servei Sugriwa Express està disponible fins a 14 vegades per setmana.

Hi ha un total de 63 travessies disponibles al setmana en la travessia Sanur Nusa Lembongan entre Bali i Indonèsia i, amb ofertes de 3 companyies de ferri, és millor comparar-les totes per assegurar-te de trobar el millor preu en les dates en què vols viatjar.

Per a més informació, visita la nostra pàgina de Ferris de Bali a Indonèsia.
Per què utilitzar Direct Ferries?
category
Ferris des de 4412 rutes i 901 ports arreu del món
category
Més de 2,5 milions de clients confien en nosaltres
category
Reservem més de 1,2 milions de travessies / any
category
Comparem fins a 1 milió de preus per als nostres clients cada dia

Preguntes més populars

Quant dura el ferri de Sanur a Nusa Lembongan?

El temps de travessa del ferri des de Sanur a Nusa Lembongan és aproximadament 30m. La durada de la travessa pot variar d'una temporada a una altra, per la qual cosa us aconsellem fer una comprovació en directe.

Quant costa el ferri de Sanur a Nusa Lembongan?

El preu del ferri Sanur a Nusa Lembongan pot variar segons la temporada. El preu mitjà d'un ferri de Sanur a Nusa Lembongan és 473 €. Preu sense incloure les despeses de reserva.

Quines companyies de ferri operen entre Sanur i Nusa Lembongan?

Hi ha 3 operadors de ferris populars per a Sanur a Nusa Lembongan. Aquests són
  • Marlin Fast Boat
  • The Tanis Fast Cruise
  • Sugriwa Express

Com puc reservar bitllets de ferri de Sanur a Nusa Lembongan?

Reserva ferris de Sanur a Nusa Lembongan a través del nostre cercador d'ofertes i consulta la nostra pàgina d'ofertes per veure les últimes ofertes de ferris.

Es pot viatjar com a passatger a peu al ferri de Sanur a Nusa Lembongan?

Sí, podeu viatjar com a passatger a peu de Sanur a Nusa Lembongan amb
  • Marlin Fast Boat
  • Sugriwa Express

Quina és la distància entre Sanur i Nusa Lembongan?

La distància entre Sanur i Nusa Lembongan és d'aproximadament 10 milles nàutiques.

Sanur a Nusa Lembongan Horaris de ferri

Horaris de ferri entre 20/05/2024 i 26/5/2024


Naviliera Horari de sortida Hora d'arribada Durada Sailing Days
The Tanis Fast Cruise 08:30 09:00 30 minuts Cada dia
Marlin Fast Boat 09:30 10:00 30 minuts Cada dia
Sugriwa Express 09:30 10:00 30 minuts Cada dia
The Tanis Fast Cruise 10:00 10:30 30 minuts Cada dia
The Tanis Fast Cruise 12:00 12:30 30 minuts Cada dia
Marlin Fast Boat 13:30 14:00 30 minuts Cada dia
Sugriwa Express 13:30 14:00 30 minuts Cada dia
The Tanis Fast Cruise 13:45 14:15 30 minuts Cada dia
The Tanis Fast Cruise 16:00 16:30 30 minuts Cada dia

Atenció al client

Visiteu la nostra pàgina d'atenció al client per trobar informació útil sobre viatjar en ferri, les nostres preguntes freqüents i com contactar amb nosaltres per obtenir ajuda amb la vostra reserva