Surat Thani City
Koh Phangan
Ferris a Illa Koh Phangan
Bitllet obert??

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Bitllet obert?

Els bitllets oberts són vàlids per fins a 12 mesos des de la data de reserva (veure condicions del bitllet).

Dades del viatge
Anada
Trajecte de tornada

Ferri Surat Thani City a Koh Phangan

La ruta de ferri Surat Thani City Koh Phangan connecta Tailàndia amb Illa Koh Phangan i és operada actualment per 3 companyies de ferri. Lomprayah High Speed Ferries opera travessies fins a 13 vegades per setmana, Raja Ferry 6 vegades per dia & el servei Seatran Ferry està disponible fins a 4 vegades per dia.

Hi ha un total de 12 travessies disponibles al dia en la travessia Surat Thani City Koh Phangan entre Tailàndia i Illa Koh Phangan i, amb ofertes de 3 companyies de ferri, és millor comparar-les totes per assegurar-te de trobar el millor preu en les dates en què vols viatjar.

Per a més informació, visita la nostra pàgina de Ferris de Tailàndia a Illa Koh Phangan.
Per què utilitzar Direct Ferries?
category
Ferris des de 4412 rutes i 901 ports arreu del món
category
Més de 2,5 milions de clients confien en nosaltres
category
Reservem més de 1,2 milions de travessies / any
category
Comparem fins a 1 milió de preus per als nostres clients cada dia

Preguntes més populars

Quant dura el ferri de Surat Thani City a Koh Phangan?

El temps de travessa del ferri des de Surat Thani City a Koh Phangan és aproximadament 3h 35m. La durada de la travessa pot variar d'una temporada a una altra, per la qual cosa us aconsellem fer una comprovació en directe.

Quant costa el ferri de Surat Thani City a Koh Phangan?

El preu del ferri Surat Thani City a Koh Phangan pot variar segons la temporada. El preu mitjà d'un ferri de Surat Thani City a Koh Phangan és 58 €. Preu sense incloure les despeses de reserva.

Quines companyies de ferri operen entre Surat Thani City i Koh Phangan?

Hi ha 3 operadors de ferris populars per a Surat Thani City a Koh Phangan. Aquests són
  • Lomprayah High Speed Ferries
  • Raja Ferry
  • Seatran Ferry

Com puc reservar bitllets de ferri de Surat Thani City a Koh Phangan?

Reserva ferris de Surat Thani City a Koh Phangan a través del nostre cercador d'ofertes i consulta la nostra pàgina d'ofertes per veure les últimes ofertes de ferris.

Quina és la distància entre Surat Thani City i Koh Phangan?

La distància entre Surat Thani City i Koh Phangan és d'aproximadament 37 milles nàutiques.

Surat Thani City a Koh Phangan Horaris de ferri

Horaris de ferri entre 15/07/2024 i 21/7/2024


Naviliera Horari de sortida Hora d'arribada Durada Sailing Days
Raja Ferry 06:30 10:30 4 hores Cada dia
Seatran Ferry 06:30 11:00 4 hores 30 minuts Cada dia
Raja Ferry 08:00 12:00 4 hores Cada dia
Raja Ferry 09:00 13:30 4 hores 30 minuts Cada dia
Seatran Ferry 09:30 14:00 4 hores 30 minuts Cada dia
Lomprayah High Speed Ferries 10:00 12:45 2 hores 45 minuts Cada dia
Raja Ferry 12:00 16:30 4 hores 30 minuts Cada dia
Seatran Ferry 12:30 17:00 4 hores 30 minuts Cada dia
Lomprayah High Speed Ferries 13:00 16:00 3 hores Cada dia
Raja Ferry 14:00 20:30 6 hores 30 minuts Cada dia
Seatran Ferry 16:00 20:00 4 hores Cada dia
Raja Ferry 16:00 20:30 4 hores 30 minuts Cada dia

Atenció al client

Visiteu la nostra pàgina d'atenció al client per trobar informació útil sobre viatjar en ferri, les nostres preguntes freqüents i com contactar amb nosaltres per obtenir ajuda amb la vostra reserva